כללי

איך לקדם את שיעורי יוגה באינטרנט?

איך לקדם את שיעורי יוגה באינטרנט?

שיעורי יוגה באינטרנט פרצו לתודעה מאז משבר הקורונה, הרבה צרכנים מרגישים צורך לדאוג לרווחתם, מבריאות גופנית ועד לבריאות נפשית. זו הסיבה לכך שמגזרי פעילויות הקשורים לבריאות, כמו יוגה, נמצאים כרגע במגמה!

אבל איך אתה יכול למשוך מתרגלי יוגה חדשים במרכז שלך? הנה כמה טיפים והטריקים שיכולים לעזור לך לקדם בקלות את מפגשי היוגה שלך באינטרנט!

הקפידו על אתר אינטרנט אטרקטיבי

כיום, 86% מהצרכנים לומדים על המוצרים והשירותים של החברה באינטרנט לפני ביצוע רכישה. אז הדרך הטובה ביותר לתת דחיפה לעסק שלך היא להשתמש באינטרנט כדי לקדם את שיעורי היוגה שלך!

אתר אינטרנט מותאם הוא נכס הכרחי למשיכת מתרגלים חדשים למרכז היוגה שלך. לכן, האתר שלך צריך לספק מידע רלוונטי על מנת לעורר את סקרנותם של משתמשי האינטרנט. כדי לוודא שהדבר נכון, אתה יכול להתמקד ב-3 נקודות עיקריות.

הצג את החזון שלך

שיווק דיגיטלי לעסק מחייב אותך לשים את מהות העסק במרכז התחל באזכור הכתובת המדויקת של המרכז שלך כדי שהמשתמשים המקוונים יוכלו למצוא אותך בקלות. רוב האנשים שמתעניינים ביוגה מחפשים מקום שבו הם יכולים להירגע. אל תהססו להוסיף תמונות המשרה רוגע ושלווה. תמונות אלו יאפשרו ללקוחות הפוטנציאליים שלכם לגלות את החזון שלכם ולראות אם הוא תואם את הציפיות שלהם.

לשם כך, תוכלו להדגיש את האזורים שהלקוחות שלכם יכולים למצוא במרכז שלכם (חצרות, חדרי הלבשה וכו'). הדגש רהיטים ואביזרים העשויים מחומרים טבעיים (במבוק, ראטן, וויקר) המשמשים לריכוך האווירה ולהפחתת הלחץ. צמחים יכולים גם לתרום לרווחה ולבריאות.

שיעורי יוגה באינטרנט מצריכים לפרק את התוכניות והתרגולים שלך

השירותים שאתה מציע הם הדבר העיקרי שמשתמשים מקוונים מחפשים. כתוצאה מכך, אל תהסס לתת פרטים על ההצעות שלך! כך תוכל להמשיך:

  • תאר את אפשרויות הקורס שלך (האטה יוגה, יין יוגה, יוגה לפני לידה, יוגה בכירה וכו');
  • ציין אם השיעורים שלך מקוונים או לא;
  • ציינו את המחיר או טווח המחירים;
  • הוסף היכרות עם מדריכי היוגה שלך עם תיאורים אישיים קצרים כדי ליצור תחושת קרבה עם המשתמשים.

בנוסף, אתה יכול לדבר על האמצעים הסניטריים שהמרכז שלך אימץ מאז COVID-19 (מספר משתתפים מקסימלי בכיתה, תקנות חדרי הלבשה). זוהי דרך להרגיע את הגולשים לגבי התנאים והבטיחות של השיעורים שלכם!

שתף את העצות האישיות שלך לרווחה

מתן טיפים וטריקים יכול לשכנע משתמשי אינטרנט להתקשר אליך. זו גם דרך טובה לתקשר עם הלקוחות הקיימים שלך. אל תהססו לפרסם מאמרי בלוג מותאמים אישית באתר שלכם! לדוגמה, אתה יכול לכתוב מאמר על יוגה לפני לידה המסביר מתי, איפה ואיך להתחיל.

הדגש את היתרונות שמגיעים עם השיעורים שלך (להפיג מתחים פיזיים, לטפח את החוזק הנפשי שלך…) תוך הצעת אחד ממדריכי היוגה שלך שמתמחה בתחום מסוים ("בצוות שלנו, ג'ולי מומחית ליוגה לפני לידה ויודעת להסתגל לצרכי הלקוחות."). שימוש בטיפים וטריקים אלה יאפשר לך ליצור קשר עם הקוראים שלך על ידי הצגת המומחיות שלך.

בצע אופטימיזציה של הרישום שלך בגוגל

הרישום שלך ב-'Google לעסק שלי' משמש כחלון דיגיטלי למרכז היוגה שלך. זה משפיע על הרושם הראשוני של משתמש האינטרנט מהעסק שלך וזו בדיוק הסיבה שהוא צריך להיות מתוחזק היטב.

ברישום שלך בגוגל, ישנן מספר פונקציות המאפשרות לך לקדם את מרכז היוגה שלך. הנה כמה דוגמאות:

  • ציין את סוג השיעורים המוצעים (מקוון, באתר) כדי למנוע בזבוז זמן של המשתמש;
  • פרסם תמונות (כיתות יוגה, צוות המדריכים, תמונות במהלך השיעורים) בתדירות גבוהה ככל שתוכל כדי להרגיע את המשתמשים ולהגביר את העניין שלהם;
  • הציעו להזמין קורס בקלות על ידי קביעת תור ישירות דרך גוגל;
  • הצע קטגוריות (שיעורי א-לה-קארט, שיעורים פרטיים, שיעורים קבוצתיים וכו') כדי להקל על המבקרים למצוא את מה שהם מחפשים;
  • הוסף את המוצרים/שירותים המיוחדים שלך (חבילת שיעורים פרטיים שנתית, כרטיס מתנה של 10 שיעורים, מזרן יוגה) כדי להציג במהירות את כל ההצעות הזמינות במרכז שלך.

נצל את רשתות המדיה החברתיות שלך

פלטפורמות מדיה חברתית כמו אינסטגרם, TikTok ו-YouTube הפכו לכלים חיוניים להגעה לצרכנים במהירות ובקלות. ישנן דרכים רבות להשפיע ולשפר את התדמית שלך באמצעות הפלטפורמות הללו, הנה כמה דוגמאות:

השתמש במשפיען

שימוש בהשפעות הפך לדרך מצוינת להשיג נראות במדיה החברתית. כדי לשתף כמה שיותר על מרכז היוגה שלכם, הזמינו משפיען ותנו לו לגלות את עולמכם (הצגת המדריכים, הכיתות וכו'). שתף אותם בפילוסופיה שלך כדי שהם יבינו את מהות הפעילות שלך. לבסוף, הציעו להם להשתתף בחינם בשיעור לבחירתם כדי שיוכלו להביע את דעתם ברשתות שלהם! הפוך את המשפיע לחוויה כמו חלום במרכז שלך.

מצד שני, נהלו איתם משא ומתן כדי לקדם את המרכז שלכם עם העוקבים שלהם. בנוסף, הצע להם לחלוק קוד פרומו של -10% בשיעור היוגה הראשון עם העוקבים שלהם.

ארגנו יום יוגה צדקה

יוגה צדקה מאפשרת לך לקדם את המרכז שלך תוך שיפור התדמית שלו. זו הסיבה שאתה לא צריך להתבלבל ביצירת שותפויות עם עמותות שונות, כמו ארגונים לא ממשלתיים.

לדוגמה, תוכלו לארגן מפגש יוגה שבו הכסף שייאסף יופנה לעמותה לבחירתכם. באינסטגרם וב-TikTok, שתף את מטרות גיוס התרומות שלך (סכום רצוי, סיבה להגנה, השפעת הפעולה הזו) והוסף ראיון הסבר (סרטון) של העמותה. התחל אינסטגרם לייב במהלך האירוע להשפעה רבה יותר. בסופו של דבר, הצג באינסטגרם את תוצאות הפרויקט שלך. הוסף ראיונות עם משתתפים, הוסף את הסכום שגויס ואל תשכח להודות לכולם!

צור אתגר מקוון

אתגר מקוון הוא דרך לקדם את מרכז היוגה שלך בצורה מהנה. המשתתפים יזכירו ויעקבו אחרי מרכז היוגה שלכם ברשת החברתית בה נערכת התחרות. תצבור עוקבים ולכן לקוחות פוטנציאליים!

לדוגמה, שתף פוסט באינסטגרם המבקש ממשתמשים לפרסם את תנוחת היוגה הטובה ביותר שלהם בסטורי באינסטגרם שלהם, תוך תיוג המתקן שלך.

המשתתף שמפרסם את היציבה הטובה ביותר שלו, זוכה במפגש חינם לבחירתו במוסד שלך עם מזרן יוגה מותאם אישית!

שלח אימיילים מרתקים

שליחת מיילים מאפשרת לך לשמור על קשר ולשתף מידע עם הלקוחות (הפוטנציאליים) שלך. המטרה היא להשאיר את הקוראים סקרנים לגבי ההצעות והשירותים שלך.

הנה כמה רעיונות למיילים שיכולים לעזור לך לקדם את שיעורי היוגה שלך:

שתף ניוזלטרים מקוריים

לקוחות שמחליטים לקבל ניוזלטרים מצפים לתוכן חדש. יש לשמור עלונים מדי פעם (פעם בחודש) כדי להימנע מהרחקת הקוראים.

לדוגמה, כדי לציין את השנה החדשה 2023, אתה יכול להציע לעזור לקורא לקיים את החלטות השנה החדשה שלו לגבי הפגת מתחים. בהודעה שלך, הציעו כמה טכניקות יעילות להילחם במתח והדגישו את שיעורי היוגה שלכם כדרך להמשיך. למה לא לנצל את האתר שלך ולשתף פוסט בבלוג שבו אתה מפרט יותר את העצות שלך?

הציעו עסקת הפניה

הפניה היא שחקן מפתח בחיפוש פוטנציאלי המאפשר לך למשוך לקוחות חדשים במעט מאמץ.

לקוח שכבר חבר במרכז שלכם יכול להפנות אליכם חברים ובני משפחה תוך שהוא מרוויח משהו. לדוגמה, חבר הלקוח יכול להרוויח -10% בפגישה הבאה שלו עבור כל קרוב משפחה שנרשם לקורסים שלך. אם הם מצליחים להביא 3 חברים ובני משפחה, הם יכולים לקבל 30% הנחה על סשן היוגה הבא שלהם איתך.

זהו זה! כעת יש לך את כל הקלפים ביד להביא חובבי יוגה חדשים למרכז שלך. אל תהססו להתאים את הטיפים הללו לשירותים ולמבנה שלכם כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *