לימודי יוגה

בואו להעמיק את ההבנה שלכם ביוגה על ידי חקר ההיבטים הפילוסופיים של תרגול עתיק זה. הכל מתחיל בהיסטוריה של היוגה, נעבור סקירה כללית של הטקסטים היוגיים העיקריים, ונלמד עוד על הצ'אקרות, מרכזי האנרגיה של הגוף והקשר שלהם לבריאות ואיכות חיים. יש גם קטע על שימוש באסאנות לטיפול במחלות ומצבים נפוצים.

הבסיס של יוגה

יוגה היא אוסף עצום של טכניקות ותרגולים רוחניים שמטרתם לשלב נפש, גוף ורוח כדי להשיג מצב של הארה או אחדות עם היקום. למרות שהמטרה הסופית של היוגה היא נעלה, המהות שלה היא מעשית ומדעית שכן היא מדגישה התנסות ישירה ותוצאות הניתנות לצפייה. כאן ניתן לכם היכרות יסודית עם התרגול והנתיבים של היוגה.

במידה ותרצו להתחיל לימוד של יוגה תוכלו להשאיר לנו פרטים ונשמח לקשר אתכם לסטודיו הקרוב לבית, אנחנו עובדים רק עם הטובים ביותר, במידה ואתם רוצים ללמוד יוגה אונליין גם זה מצאנו פתרון.

הפילוסופיה

הפילוסופיה העיקרית של היוגה היא פשוטה: נפש, גוף ורוח הם כולם אחד ואינם ניתנים להפרדה ברורה. עם זאת, יש שפע של רעיונות פילוסופיים שפותחו על ידי התבוננות בממדים העמוקים יותר של הגוף, הנפש והרוח.

יוגה האטה וטנטרה פיתחו תיאור עשיר של האנטומיה של הגוף העדין או האנרגטי, כולל סוגי האנרגיות השונות, ערוצי האנרגיה הנאדי ומרכזי האנרגיה של הצ'אקרה. תוכלו לחקור את השיטות השונות הללו כדי להגדיל, לטפח ולכוון את האנרגיה הרוחנית הזו.

יוגה תרפיה

יוגה תרפיה היא שימוש בתנוחות יוגה, מדיטציה ופרניאמה כדי לעזור לגוף לרפא ולאזן את עצמו באופן טבעי. התרגולים יוגיים מסוימים הוכחו כבעלי איכויות ריפוי ספציפיות בנוסף ליכולתה המובנית של היוגה ליצור בריאות ובריאות טובה.