כללי

תנוחות יוגה כל מה שצריך לדעת לפני השינה

תנוחות יוגה

היתרונות של תנוחות יוגה הם רבים ומגוונים, ומהסיבה הזאת בדיוק רוצים לתרגל אותן. כל תנוחה מביאה איתה מאמץ שונה, ולכן התרומה שלה תהיה שונה. ישנו צורך להתאים את התנוחות השונות בהתאם לציפייה מהאימון. לא מבצעים אימון יוגה לפני שמנסים להבין כיצד תרצו שהוא יתרום לכם. מה שבטוח הוא שאם תבצעו את התנוחות כמו שצריך, אין סיבה שלא תקצרו את הפירות. יש כאלה שפותחים את היום עם יוגה תנוחות. אנו רוצים לדבר על החשיבות של היוגה לפני השינה, האם זה באמת יכול לסייע לכם?

רגע לפני שאתם נכנסים למיטה, שווה לכם לפנות קצת זמן ולבצע כמה תרגילים שונים. אתם לא מוכרחים לפנות לאימון יוגה בלילה זמן רב, אך מוטב כי תשתדלו לפנות כמה שיותר. בסופו של יום תוכלו למצוא את עצמכם במצב שבו אתם מרוויחים מכך לא מעט. מה בדיוק תוכלו להרוויח אם תתרגלו יוגה לפני השינה? במאמר הבא תמצאו את כל הסיבות שלא ישאירו לכם מקום לספק. כי אם יהיו לכם ספקות, ככל הנראה תוותרו על תרגול היוגה, וזה עלול להיות פספוס אדיר.

תיכנסו למיטה באנרגיות טובות

כולם יודעים כי אם הם ייכנסו לישון באנרגיות טובות, הם ככל הנראה יקומו עם אותן האנרגיות. הטענה הזאת יכולה לפעול גם לכיוון ההפוך, מי שנכנס למיטה ללא אנרגיות יתעורר באותו מצב. תרגול תנוחות יוגה לפני השינה יאפשר לכם להיכנס למיטה במצב מעולה. הרי כל מי שמבצע את התרגילים כמו שצריך ממלא את עצמו באנרגיות מחודשות אחרי היום העמוס. אף אחד לא ירצה להיכנס למיטה סחוט אחרי עוד יום עמוס וגדוש באירועים. יש לכם הזדמנות חסרת תקדים לשנות את המצב, ולאפשר לעצמכם להיכנס במצב נוח. אין עוד הרבה פעולות שתוכלו לנקוט בהן על מנת להיכנס עם אנרגיות טובות למיטה. אז למה שלא תיקחו את ההזדמנות הזאת בשתי ידיים?

יוגה תנוחות מונעות נדודי שינה

אתם סובלים מנדודי שינה? קשה לכם לאחרונה להירדם? יכול להיות שכל מה שאתם צריכים לעשות זה לתרגל כמה תנוחות יוגה. כאשר אתם מבצעים אימון יוגה, תוכלו למנוע מצב של נדודי שינה מכל סיבה שהיא. כל המחשבות הרעות נעלמות תוך כדי התרגול, ותוכלו שלא להגיע איתן למיטה. בנוסף המאמץ בזמן האימון יביא אתכם לכך שתרגישו כי אתם מעייפים את עצמכם. כולם יודעים כי כאשר הם עייפים, הם מצליחים לישון בצורה מושלמת. לכן כל מה שאתם צריכים לעשות זה לבצע את תרגילי היוגה שאתם אוהבים. מיד לאחר מכן תוכלו לראות איך נדודי השינה פשוט נעלמים כלא היו.

כל אחד יכול לבצע את התרגילים

אולי במבט ראשון זה נראה לכם מאוד מסובך, אך תנוחות יוגה קלות מאוד ליישום. כל מה שאתם צריכים לעשות זה רק להתמיד, ותמצאו את עצמכם במצב מעולה. תוכלו לבצע את התרגילים בקלות, מבלי שזה ידרוש מכם מאמץ רב. כולם יכולים לתרגל יוגה, גם אנשים מבוגרים מאוד שהשינה שלהם לא כמו שהייתה בעבר. פתאום אחרי שתכניסו את התרגול של היוגה לפני השינה תראו איך איכות השינה משתפרת. מה שהיה נראה לכם עד לא מזמן כלא אפשרי יהפוך להיות לאפשרי בהחלט. גם אם נדמה לכם כי התרגול הוא בלתי אפשרי, שווה לכם לבחון יוגה תנוחות.

מבצעים את התרגילים בחדר השינה

נדגיש כי אינכם צריכים ללכת לסטודיו מיוחד על מנת לתרגל יוגה. זה נכון שיש כל מיני מקומות שבהם תוכלו לבצע תרגול עם מדריך או איש מקצוע. אך כל אחד יכול לבצע את התרגול גם בחדר השינה שלו. המשמעות היא שלא תצטרכו להתאמץ יותר מידיי על מנת לבצע את התרגילים. אחרי שתכירו כל מיני תנוחות יוגה, כל מה שתצטרכו לעשות זה רק ליישם אותם. תמצאו לעצמכם כמה דקות פנויות לפני השינה על מנת לבצע את התרגילים. פתאום תבינו כי התרגול הזה הוא התרגול שישנה את איכות השינה שלכם. לא מעט אנשים סיפרו לנו עד כמה היוגה שינתה את החיים שלהם לטובה כמובן.

אין לכם מה להפסיד!

תזכרו תמיד כי לא כולם אוהבים לבצע תנוחות יוגה, וזה לגמרי בסדר. אך אתם מבחינתכם אין לכם מה להפסיד, יש לכם רק מה להרוויח מהתרגול הזה. אם התרגול פחות מדבר אליכם או לא מסייע לכם, תמיד תוכלו להפסיק אותו. כך שאם תתרגלו יוגה רק תוכלו להרוויח, ואנו סבורים כי זה בדיוק מה שיקרה. נדיר מאוד לשמוע על כאלה שניסו יוגה תנוחות ולא קיבלו יתרון כזה או אחר מהפעולה. לפני השינה אתם צריכים להכניס את עצמכם אל הזון המתאים, זה שיאפשר לכם לישון כמו שצריך. התנוחות של היוגה נועדו בדיוק על מנת לאפשר לכם להיכנס אל תוך הזון הנדרש לשינה מעולה.

תוכלו להמשיך לתרגל במהלך היום

את המאמר כולו כתבנו על תנוחות יוגה לפני השינה. זה נכון שליוגה תנוחות לפני השינה יש יתרונות רבים, כאלה שיאפשרו לכם לישון כמו שתמיד רציתם. אך את התרגול עצמו תוכלו להמשיך גם במהלך היום, ולקבל ממנו הרבה מאוד יתרונות נוספים. מספיק שיהיו לכם כמה דקות פנויות במהלך היום, ותוכלו לתרגל בהן את התנוחות הרצויות. זה מה שהופך את הסיפור של היוגה לסיפור הצלחה בלא מעט מדינות ברחבי העולם. גם בישראל אנשים הבינו עד כמה היוגה שינתה להם את החיים. גם אתם יכולים להתחיל את סיפור האהבה הזה, ולהבין עד כמה הוא משמעותי. 

מה חשוב לדעת לפני שמבצעים תנוחות יוגה?

ההתמדה היא הכרחית: על מנת שתוכלו לקצור את הפירות מהתרגול הזה יהיה עליכם להתמיד. לא מספיק לבצע יוגה תנוחות רק כאשר יש לכם זמן או כוח. אתם צריכים להבין כי ההתמדה תאפשר לכם לבצע את התנוחות כמו שצריך. לכן אם החלטתם להיכנס אל תוך העולם הזה, תוודאו כי יש לכם את היכולת להתמיד.

תמצאו את המרחב האידיאלי: אם החלטתם לבצע תנוחות יוגה, מוטב כי תחפשו את המרחב המושלם. בכל בית יש את האזור השקט הזה שבו תוכלו לבצע את התרגול. חשוב מאוד שתמצאו מרחב ידידותי שיאפשר לכם להוציא מעצמכם את המקסימום. אם המרחב שבו תבצעו את התרגול לא יהיה נוח, זה יבוא לידיי ביטוי באיכות התרגילים.

אל תרימו ידיים: כמו שאמרנו אף אחד לא נולד שהוא יודע איך לבצע יוגה תנוחות. כולם לומדים את התנוחות השונות, והרוב המכריע גם מצליח ליישם אותן. אנו מציעים לכם לא להרים ידיים, גם אם זה נראה לכם מאוד קשה. שווה לכם להשקיע על מנת לראות את התרומה שהיוגה תביא ביחד איתה.תמיד יש מה ללמוד: נדמה לכם כי הגעתם לשלב שבו אין לכם מה ללמוד? אנו מציעים לכם לבחון את הנושא פעם נוספת. תמיד יש תנוחות יוגה שככל הנראה לא יצא לכם לשמוע או לראות אותן. לכן אם אתם מרגישים תחושה של שחיקה, תנסו לחשוב על כל מיני תנוחות מיוחדות – כך תוכלו להוסיף גיוון.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *